serwis bram i rolet

Rolety

System rolet adaptacyjnych

Rolety systemów adaptacyjnych przeznaczone są do stosowania w istniejących budynkach. Charakteryzują się dobrą izolacyjnością dźwiękową oraz termiczną, pozwalając w znacznym stopniu obniżyć koszty ogrzewania zimą a latem zmniejszają w znacznym stopniu nagrzewanie się pomieszczeń.

Zastosowanie pracującego niezależnie od rolety systemu Moskito (MTK) zabezpiecza dodatkowo wnętrze budynku przed insektami, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu światła i powietrza.

Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny połączony z systemem sterującym, pozwalającym na ich komfortową obsługę.


Skrzynka SK:

Skrzynka SKP:

Skrzynka SKO:

Skrzynka SK+MTK:

Skrzynka SKP+MTK:

Skrzynka SKO+MTK:

Kolorystyka profili:

System rolet antywłamaniowych:

Nowatorski system rolet antywłamaniowych jest to system skierowany do osób, dla których istotne znaczenie ma zapewnienie najbliższym bezpieczeństwa. Są idealnym rozwiązaniem łączącym w sobie mocną, trwałą i zamkniętą osłonę z estetycznym wykonaniem.


Systemy SK, SKP, SKO, SKO-P, SP, SP-E

Kolorystyka


Na zamówienie możliwość lakierowania w pełnej gamie kolorów.

System rolet nadstawnych:

Rolety systemu nadstawnego OPOTERM przeznaczone są do stosowania w budynkach nowo wznoszonych oraz podczas modernizacji już istniejących. Dzięki bogatej gamie kolorów są doskonałym elementem dekoracyjnym, dopasowanym do wyglądu budynku.  

Czoło skrzynki jest jednocześnie podkładem pod dowolny materiał wykończeniowy, dzięki czemu pozostaje ona niezauważalnym elementem fasady. Przemyślana konstrukcja rolet oraz odpowiednio dobrane materiały stanowią skuteczna ochronę przed nieproszonymi gośćmi.  

Ponadto wewnętrzne ocieplenie skrzynki doskonale izoluje termicznie, pozwalając w znacznym stopniu obniżyć koszty ogrzewania zimą a latem zmniejszają w znacznym stopniu nagrzewanie się pomieszczeń. Zastosowanie pracującego niezależnie od rolety systemu Moskito zabezpiecza dodatkowo wnętrze budynku przed insektami, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu światła i powietrza.


Skrzynka SK:
Skrzynka SKT+MTK:

Kolory:


Rolety podtynkowe INTEGRO:

Rolety systemu podtynkowego przeznaczone są do zastosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących. Rolety w systemie SP i SP-E wkomponowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Pozostałe elementy czyli pokrywa rewizyjna i prowadnice mogą być dopasowane kolorystycznie do barwy okien

Nowoczesna konstrukcja skrzynki SP i SP-E pozwala na wykonywanie prac konserwacyjnych i serwisowych na elementach mechaniki rolety bez zakłócania prywatności domowników.  

Sterowanie roletami może odbywać się ręcznie lub poprzez napęd elektryczny połączony z systemem sterującym, pozwalającym na ich komfortową obsługę.  

W systemie podtynkowym oferujemy również wersję z siatką przeciwinsektową (MTK), która w ciepłe dni umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz.


Skrzynka SP:

Skrzynka SP-E:
Skrzynka SP+MTK:
Skrzynka SP-E+MTK:

Kolory: